Фоновая картинка с печкой

Čuguna krāsnis krievu pirtij Viss pirtij — no krāsnīm līdz pat aksesuāriem

Aprēķiniet komplektācijas cenu Jūsu pirtij!

Aprēķināt cenu
печка
01
Palīdzēsim pilnībā nokomplektēt
02
Patentētas Gefest oriģinālās krāsnis
03
Krāsnis, dūmvadi, apdare, portāli, caurules

Krievu pirts krāsns labākās tradīcijas apvienojumā ar mūsdienīgām tehnoloģijām

Gefest krāsnis ir izstrādātas un patentētas, tajās izveidojot unikālu tiešās uzkarsēšanas akmeņu krāvumu viegla, smalki izkliedēta tvaika radīšanai.

Pateicoties inovatīvajai konstrukcijai, krāsns 60 minūtēs uzkarst līdz vajadzīgajai temperatūrai.

60 minūtēs
Картинка со схемой печи

Krāsnī iestrādātas divkameru kurtuves — otrajā kurtuves kamerā ar gaisa plūsmas palīdzību pirolīzes gāzes tiek pilnībā sadedzinātas, tādējādi paaugstinot degšanas temperatūru, kas līdz pat 90 % uzlabo krāsns lietderības koeficientu.

pat 90%
Šāda sadedzināšana samazina arī CO2 izmešu daudzumu un papildus uzkarsē akmeņu krāvumu. Šī efektīvā malkas krāsns arī ievērojami saudzē dabu.
Krāsns kalpošanas laiks — vairāk nekā 30 gadu
Malkas ietaupījums
Maigs, smalki izkliedēts tvaiks
Veicam ierīkošanu visā Latvijā
Piegādājam visā pasaulē

Kādēļ izvēlas tieši Gefest krāsnis

Tvaika un gaisa temperatūras attiecības 60/60

Pirts darbībā optimāla tvaika un temperatūras attiecība ir 60/60. Tā tiek radīts maigs, patīkams tvaiks. Pateicoties savai spējai funkcionēt tieši šādā režīmā, Gefest krāsnis ietilps pat nelielā pērtuvē —– tām vajag maz malkas, nav ik pēc 4–5 stundām jāpapildina malka, nav jāvāc pelni.

Akmeņu uzkarsēšana līdz + 350–400 °C

Tikai ar šādas temperatūras akmeņiem pirtī var nodrošināt nepieciešamo režīmu un lielu mitrumu (50–60 %). Lai to īstenotu, Gefest speciālisti ir izstrādājuši lielas jaudas konstrukciju, kas ilgi saglabā uzkarsētos akmeņus augstā temperatūrā. Ar “Uragan" režģi iespējams akmeņus uzkarsēt līdz pat + 600–700 °C!

Malkas ietaupījums

Akmeņu krātuves sienas biezums: līdz 50 mm, krāsns sienas biezums: 12–14 mm. Gefest nav analogu. Lejasdaļā izvietotās tapas palielina saskares laukumu ar uguni, tādējādi uzlabojot siltumvadītspēju, kas, savukārt, samazina krāsns ekspluatācijai nepieciešamo malkas daudzumu.

Kalpošanas laiks — līdz 30 gadiem

Patlaban Gefest krāsnīm tiek izmantoti četri dažādi čuguna veidi. Testi un izmēģinājumi parādīja, ka dažādām pirts krāsns konstrukcijas daļām ir jābūt ar atšķirīgām tehniskajām īpašībām. Tādējādi, veicot pirts krāsns izstrādi un izmēģinājumus, pieļaujot daudz kļūdu un labojot tās, izdevies radīt lielisku krāsni ar unikālām īpašībām un ilgāku ekspluatācijas termiņu.

Liela krāsns masa

Gefest krāsnis ir vismaz divas reizes smagākas nekā citu ražotāju izstrādājumi, kas paredzēti tāda paša tilpuma pērtuvēm. Masa un akmens apdare palīdz saglabāt siltumu ļoti ilgi, kas ir lietderīgi ne vien pirts lietošanas laikā, bet arī labvēlīgi ietekmē tās ekspluatācijas īpašības kopumā — telpas žāvēšana un sildīšana pagarina ekspluatācijas laiku.

6

Izpildes varianti Pieejami visiem
modeļiem.

Palīdzēsim piemeklēt optimālu variantu atbilstoši Jūsu vajadzībām un budžetam.
Aplikta
Сenrādis
Ar režģi/“Uragan”
Сenrādis
Ar apdari
Сenrādis

Krāsns modeļi

“GROM” sērija

Premium klases čuguna pirts krāsnis vidējām un lielām pērtuvēm
 • Pērtuves tilpums, m3: 30–80
 • Kurināmā veids: malka
 • Svars, kg: 308–493
 • Pērtuves darba režīms: krievu pirts
 • Dūmvada diametrs, mm: 130–180
 • Malkas pagales garums, cm: 40–71

"GROM" – paaugstinātas drošības krāsns vidējām un lielām pērtuvēm, arī komercpirtīm. Akmeņu krāvums uzkarst divreiz ātrāk nekā jebkuros citos modeļos. Ilgi saglabā sasniegto temperatūru nemainīgu.

Palielinātā masa un 14 mm sānu sienu biezums palielina drošību un siltuma akumulācijas īpašības.

Aprēķināt cenu

“GROZA” sērija

Mūsdienīgas čuguna krāsnis mazām un vidēji lielām pērtuvēm.
 • Pērtuves tilpums, m3: 18–24
 • Kurināmā veids: malka
 • Svars, kg: 145–195
 • Pērtuves darba režīms: krievu pirts
 • Dūmvada diametrs, mm: 115
 • Malkas pagales garums, cm: 36–40

“GROZA” ir mūsdienīgas krāsnis mazām un vidēji lielām pērtuvēm. Izturīga montējama konstrukcija bez grieztiem un metinātiem savienojumiem.

Akmeņu krāvuma radiatoru izvirzījumi palielina uguns un akmeņu krāvuma kontakta laukumu, uzlabojot siltuma paņemšanas rādītājus. Maksimāli ekonomisks modelis biežai lietošanai.

Aprēķināt cenu

“AVANGARD” sērija

Jauna siltumu uzkrājošas čuguna krāsns koncepcija ar tiešu akmeņu krāvuma uzkarsēšanu
 • Pērtuves tilpums, m3: 24–30
 • Kurināmā veids: malka
 • Svars, kg: 160–272
 • Pērtuves darba režīms: krievu pirts
 • Dūmvada diametrs, mm: 130–230
 • Malkas pagales garums, cm: 50–115

“AVANGARD” — pirts krāsnis ar tiešu akmeņu krāvuma uzkarsēšanu. Moduļveida korpuss, kopā liekams virzienā no lejas uz augšu, modeļus savieno pēc gropes savienojuma sistēmas.

Iztvaicētājs uzkarsējas no tieša kontakta ar liesmu; divas virsmas ar palielinātu darba laukumu — no apakšas notiek uzkarsēšana ar uguni, no augšas tiek padots ūdens tvaika radīšanai. Zem akmeņu krāvuma uz 3 balstiem uzlikts liesmas sadalītājs.

Aprēķināt cenu

“GFS” sērija

ЗК sērijas čuguna pirts krāsnis ar slēgta tipa akmeņu krāvumu
 • Pērtuves tilpums, m3: 18–45
 • Kurināmā veids: malka
 • Svars, kg: 166–372
 • Pērtuves darba režīms: krievu pirts
 • Dūmvada diametrs, mm: 115–150
 • Malkas pagales garums, cm: 35–56

“GFS” — krāsnis ar pastiprinātu, lielas masas akmeņu krāvumu; ar vienu padziļinājumu kurtuves iekšienē papildu čuguna siltuma akumulatoru. No liesmas degšanas puses siltumu paņemošās tapas vairākas reizes palielina uguns saskares laukumu ar akmeņu krāvumu un paātrina siltuma atdevi, turklāt, jaucot kopā liesmas un no atgaisotāja nākošo gaisa plūsmu, sniedz iespēju pilnīgāk sadedzināt gāzes. Šiem akmeņu krāvumiem nav nepieciešams papildus liet virsū ūdeni.

Aprēķināt cenu

Cenas un modeļi

Jūs varat uzreiz saņemt pilnu krāsns modeļu katalogu ar cenām un patstāvīgi izvēlieties sev piemērotu risinājumu. Ja, veicot izvēli, Jums ir nepieciešama speciālista konsultācija un palīdzība, uzrakstiet pieteikumu, un mēs sazināsimies ar Jums, lai apspriestu iespējamos variantus.

1
фон

Gefest krāsns
modeļu priekšrocības

01Pagarināms degšanas tunelis
02Uzkarsēšanas laukuma palielināšana ar tapu palīdzību
03Dinamiska pērtuves uzkarsēšana
04Unikāla konstrukcija bez bultskrūvēm un metināšanas
05Stikls ar pašattīrīšanās sistēmu

Apdare

Krāsnis ar minerālakmeņu apdari pēc izvēles — serpentinīts (čūskakmens), ziepjakmens (talka magnezīts), talka hlorīts. Minerālakmens uzkrāj un ļoti ilgi izdala siltumu. Atrisinās konvekcijas un infrasarkanā starojuma problēmu.
“Prezident”
"Krievu tvaiks"
“Krievu tvaiks PREMIUM”
hurricane

“Uragan” modifikācija — uzkarsēšana līdz + 600–700 °C.

"Uragan" sistēma ir bloks ar paceļamu vāku. Tas ir režģis, kas ir piemērots visiem Gefest krāsns modeļiem. Tajā ieber akmeņus. Sistēma rada vieglu, smalki izkliedētu tvaiku un dod iespēju uzkarsēt akmeņus līdz + 600–700 °C.

Tikai ar “Uragan” sistēmu ir iespējams maksimāli izmantot pirts krāsns sniegtās priekšrocības, radot pirtī tik piemērotu pēršanās vidi, kādu nespēj neviens analogs.

Modelis atkarīgs no pērtuves izmēra

Mūsu krāšņu jauda un gabarīti sniedz iespēju tās ierīkot gan nelielās pērtuvēs (18 m²), gan arī lielās pirtīs (80 m²). Nepieciešamo jaudu aprēķina, telpas tilpumam pieskaitot vismaz 35 %.

Ja neesat pārliecināti, kāds krāsns izmērs Jums būtu optimāls, jautājiet mums — mēs palīdzēsim piemeklēt variantu atbilstoši pērtuves parametriem.

Izraudzīties modeli

Krāsns durtiņu veidi

Izvēlieties kādu no krāsns durtiņu variantiem — katrs no tiem der visiem modeļiem. Krāsns gaisa plūsmas konvekcija ir veidota tā, ka durtiņu stikls tiek notīrīts, un uz tā virsmas nepaliek ne kvēpi, ne sodrēji. Pašattīrīšanās nodrošina, ka krāsns durtiņu stikls ilgi paliek tīrs un caurredzams.

Portāli krāsnīm

Čūskakmens
Сenrādis
Mini Čūskakmens
Сenrādis
Serpentinīts
Сenrādis
Talka magnezīts
Сenrādis
Talka hlorīts
Сenrādis

Krāsnis interjerā — fotogrāfijas

Apmeklējiet mūsu veikalu!

Gaidīsim Jūs veikala darba laikā, lai pārrunātu visu sīkāk. Veikalā varēsiet apskatīt katru no krāsnīm un saņemt speciālistu konsultāciju, lai izvēlētos sev piemērotāko modeli!

Udens iela 23, Rīga (REMMERS)

Darba laiks: no plkst. 9.00 līdz 19.00

Strādājam katru dienu!

Speciālista konsultācija
bez maksas

Ieteiksim optimālu čuguna krāsns modeli Jūsu pirtij, izskaidrosim atšķirības starp dažādiem risinājumiem, atbildēsim uz visiem jautājumiem!

Uzdot jautājumu

Rekvizīti

SIA OTTO & LEO

LV40103302587

Kurmales iela 39, Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167

Swedbank AS

LV63HABA0551030734594